Egyéb

1./ Anyagbeszerző - gépkocsivezető

A Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgatója felvételt hirdet a Gazdasági Igazgatóság állományába, anyagbeszerző - gépkocsivezető munkakörbe.

Foglalkoztatás jellege:                                             Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:                                             Budapest, 1115 Tétényi út 12-16.

Illetmény:                                                                  a Kjt. előírásai alapján, megegyezés szerint.

Pályázati feltétel:

-           érettségi,

-           egészségügyi alkalmasság,

-           büntetlen előélet

-           „B” kategóriás jogosítvány,

-           Megbízhatóság,

Előnyt jelent:

-     egészségügyi intézményben, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

-     logisztikai vagy műszaki ismeretek,

Jelentkezéshez csatolandó:

-     fényképes szakmai önéletrajz (kézzel írott formában is),

-     végzettségről szóló okiratok másolata.

Az állás betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

A jelentkezési anyagokat Kis Beatrix Judit gazdasági igazgató részére a KIH állásportálon való megjelenéstől számított 15 napon belül kell benyújtani.

Cím: Szent Imre Egyetemi Oktatókórház, 1115 Budapest, Tétényi út 12-16.

2./ Energetikai gépkezelő

„A Szent Imre Egyetemi Oktatókórház - (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.)- főigazgatója felvételt hirdet a Műszaki Osztályra a Gazdasági Igazgatóság állományába, energetikai gépkezelő munkakörbe.

Munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

- klíma berendezések, légkezelő berendezések üzemének felügyelete, szükség szerinti beavatkozás,

- melegvizes kazánok, gőzfejlesztők üzemének felügyelete, szükség szerinti beavatkozás,

- hőközpontok, fűtési,-és hmv rendszereinek kezelése, szükség esetén beavatkozás, kisebb javítás,

- fűtési, használati meleg víz, és hűtési rendszer kezelése, beállítása, figyelemmel kísérése

  felügyeleti rendszeren keresztül,

- adatszolgáltatás.

Feltétel:

- klíma és légkezelő berendezés kezelő OKJ végzettség,

- kazánkezelő OKJ végzettség,

- büntetlen előélet.

Előnyök:

- klíma és légkezelő berendezés szerelő végzettség,

- három évnél nem régebbi kazánkezelő továbbképzés bizonyítható teljesítése,

- víz-gáz, fűtésszerelő végzettség.

Csatolandó:

             - fényképesszakmai önéletrajz (kézzel írott formában is),

             - képzettséget, végzettséget igazoló dokumentumok másolata.

Egyéb információk: az állás elbírálás után azonnal betölthető. Az állás betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Illetmény: a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései szerint.

Jelentkezési anyagokat a Szent Imre Egyetemi Oktatókórház címére (1115. Budapest, Tétényi út 12-16.)  Kis Beatrix Judit gazdasági igazgató részére kell postai úton benyújtani a KIH állásportálon történő megjelenéstől számított 15 napon belül.”