Utolsó frissítés: 2017.12.07.

Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatói Tér

Babybox

Babybox photo

Az oldal támogatja a vakbarát felolvasóprogramok használatát.

Az oldalt eddig
látogató böngészte.
Akadálymentes kórház

InfluenzaÖrömmel értesítjük kedves betegeinket, hozzátartozóikat és honlaplátogatóinkat, hogy a rekonstrukció következtében immár az összes betegellátással foglalkozó épületünk a mozgássérültek számára is akadálymentesen bejárható.

A csökkent látóképességgel rendelkező betegeink számára a „K” és az „R” épületek felvonói hangbemondással működnek. Az új szakambulancia épületében („R”) vakvezető sávok segítik a biztonságos közlekedést. Az „F” jelű irodaépület földszintjén Kórházunk mozgássérült irodát működtet, ahol az emeleti helyiségekben dolgozó kollégáink fogadni tudják betegeinket és dolgozóinkat.

Intézetünkben a betegellátás biztonsága és a megfelelő tájékoztatás megadása érdekében jeltolmács elérhetőségét biztosítjuk.