Utolsó frissítés: 2021.12.01.

OLET

Online Lelki Egészség Tanácsadás

Széchenyi 2020

Az oldal támogatja a vakbarát felolvasóprogramok használatát.

Az oldalt eddig
látogató böngészte.
Kampányoltás

Felhívjuk a 2021. november 22 - december 5. közötti oltási hétre érkező pácienseink figyelmét, hogy az előzetes regisztrációval és időpontfoglalással rendelkezők oltása a Szent Imre Egyetemi Oktatókórház Bártfai utcai Szakrendelőjében zajlik a 2. emelet 209, 210 és 211-es számú szobáiban. Bejárat a Bártfai utca felől.

Az előzetesen nem regisztrált, vagy regisztrált, de időpont foglalással nem rendelkező páciensek a kórház főbejáratán (A épület) keresztül tudnak belépni. Ezt követően regisztrációjuk a C épület földszintjén, oltásuk pedig a K épület K016, K020 és K025-ös számú szobákban történik. Kérjük az oltásra érkező pácienseinket, amennyiben megoldható, az információs lapot otthonukban előzetesen szíveskedjenek kitölteni az és azt magukkal hozni.

A nyomtatvány az alábbi linkről tölthető le:

Hozzájáruló nyilatkozat védőoltáshoz

.