Központi telefonszám

+361/464-8600

Utolsó frissítés: 2024.07.25.

díszítőelem

MOMOT

Magyar Obezitológiai társaság

díszítőelem

EESZT

Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatói Tér

díszítőelem

OLET

Online Lelki Egészség Tanácsadás

Széchenyi 2020

Az oldal támogatja a vakbarát felolvasóprogramok használatát.

Az oldalt eddig
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
látogató böngészte.
Egyéb

1./Finanszírozási és Kontrolling Osztály; kontroller
A Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgatója felvételt hirdet a Finanszírozási és Kontrolling Osztályra kontroller állás betöltésére, egészségügyi szolgálati jogviszonyba.
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Budapest, 1115 Tétényi út 12-16.
Illetmény: az Eszjtv. előírásai alapján.
Munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladatok:
- kontrolling alapadatbázis rendszeres karbantartása,
- negyedéves és éves kontrollingjelentéshez adatgyűjtés,
- belső elszámolási rendszer működtetése, költségkalkulációk és fedezetszámítások végzése,
- NEAK által visszaigazolt adatok alapján gyorsjelentés készítése az osztályok számára,
- fekvő- és járóbeteg ellátással kapcsolatos adatok kezelése,
- szerződések nyilvántartása.

Feltétel:
- felsőfokú iskolai végzettség, vagy középiskolai (közgazdasági) végzettség és szakirányú képzettség,
- magas szintű excel kezelési ismeretek,
- egészségügyi alkalmasság,
- büntetlen előélet.

Előny:
- CT-Ecostat program ismerete,
- egészségügyben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Csatolandó:
- fényképes szakmai önéletrajz (kézzel írott formában is),
- végzettségről szóló okirat másolata.
- hozzájáruló nyilatkozat, hogy a pályázatban foglaltakat a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. augusztus 12.
Egyéb információk: Az állás elbírálás után azonnal betölthető. Az állás betöltéséhez 90 napnál nem régebbi (egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény 2.§ (10) bekezdésének megfelelő) erkölcsi bizonyítvány szükséges.
Jelentkezési anyagokat Dr. Bedros J. Róbert Ph.D. tanszékvezető c. egyetemi tanár, főigazgató részére, a Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház címére, postai úton kell benyújtani a közszolgállás internetes portálon való megjelenéstől számított 30 napon belül.”

2./Informatikai Osztály; osztályvezető helyettes
A Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgatója felvételt hirdet a Gazdasági Igazgatóság alá tartozó Informatikai Osztályra osztályvezető helyettes beosztás ellátására teljes munkaidőben, határozatlan idejű jogviszonyba.
Foglalkoztatás jellege:  Teljes munkaidő
A munkavégzés helye:  Budapest, 1115 Tétényi út 12-16.
Illetmény:    az Eszjtv. előírásai alapján, megegyezés szerint.
Munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:
- általános feladata az informatikai rendszer napi, üzemeltetési rutin feladatai végrehajtásának biztosítása, az Informatikai Osztály napi munkaszervezésének helyettesként való részvétele,
- a vonatkozó IT szabályzatok, utasítások, eljárásrendek és dokumentációk felülvizsgálata, módosítása,
- üzemeltetési monitoring tevékenység felügyelete és kontrollja, incidensek kezelése, riportálása,
- a belső HelpDesk rendszeren regisztrált hibajegyek kezelésének felügyelete a ticketing rendszer használatával,
- a kórház számítástechnikai eszközeinek (szerverek, munkaállomások, nyomtatók, multimédia eszközök stb.) üzemszerű működtetése, eseti jellegű végfelhasználói támogatás biztosítása,
- részvétel az informatikai rendszer elemeinek (hardverek, szoftverek; alkalmazások) tesztelésében, bevezetésében,
- IT beszerzések, fejlesztések engedélyeztetési folyamatának előterjesztése, végrehajtás irányítása és koordinációja,
- IT költségtervezés és kontroll,
- egészségügyi és gazdasági rendszerek bevezetésében proaktív részvétel,
- IT dokumentációk, nyilvántartások, jelentések készítése,
- törvény vagy felettes hatóság által előírt adatok szolgáltatása,
- folyamatos kapcsolattartás a menedzsmenttel, IT külsős partnerekkel, szerződési tartalom egyeztetése.

Pályázati feltétel:
- informatikai végzettség,
- hardverismeret (PC, nyomtatók, hálózati eszközök stb.),
- a Microsoft Windows és Microsoft Office alkalmazások alapos ismerete,
- kórházi rendszerek ismerete pl.: MedWorkS; Ecostat, Jdolber, Kira,
- virtualizáció ismerete VMWare; Hyper-V,

Előnyt jelent:
- magabiztos hálózati ismeretek megléte,
- rendszerszemlélet, igényes, precíz dokumentálási készségek,
- irányítás és kontroll a vonatkozó munkatársi csapat kapcsán,
- hatékony kommunikáció a menedzsmenttel, felhasználókkal és a partnerekkel,
- informatikai területen szerzett vezetői munkatapasztalat.

Pályázat benyújtásának határideje: 2024. július 25.

Csatolandó:
- fényképes szakmai önéletrajz,
- képzettséget/végzettséget igazoló dokumentumok másolata,
- nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik.

Egyéb információk: az állás elbírálás után betölthető. Az állás betöltéséhez 90 napnál nem régebbi (egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény 2.§ (10) bekezdésének megfelelő) erkölcsi bizonyítvány szükséges.
Jelentkezési anyagokat a Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház címére (1115. Budapest, Tétényi út 12-16.) Kis Beatrix Judit gazdasági igazgató részére kell postai úton benyújtani a Közszolgállás internetes portálon történő megjelenéstől számított 15 napon belül.