Főoldal Szolgáltatásaink Fekvőbeteg ellátás Önálló Osztályok Krónikus Osztály - "B" épület, III. és IV. emelet
Krónikus Osztály - "B" épület, III. és IV. emelet

Osztályvezető főorvos: Dr. Kovács Ágnes Telefon: (+36-1) 464-8719

Tel: (+36-1) 464-8720

Osztályvezető főnővér: Kövesi Erika

Feladata:

A dél-budai regionális központként üzemelő Szent Imre Egyetemi Oktatókórházban működő osztály munkáját a krónikus fekvőbeteg-szakellátás határozza meg: itt történik a belgyógyászati jellegű krónikus betegek, a rövid sürgősségi kezelésük után a traumatológiai osztályokról átvett rehabilitálandó idős betegek gyógykezelése, valamint szükség esetén a szociális indok miatt nem elbocsátható betegek ideiglenes elhelyezése is. Az osztályon a betegek ápolása maximum 3 hetes ápolási időtartamban történhet.

Az intézeten belüli átvétel valamennyi betegellátó szervezeti egységtől történhet.

Az osztály által működtetett szakambulancia:

Általános Belgyógyászati Szakambulancia III. – az osztályról hazabocsátott betegek utókövetése, kontrollja érdekében előjegyzés alapján működik