Főoldal Kórházunkról Tájékoztatás a Sürgősségi Osztály részleges újraindításáról
Tájékoztatás a Sürgősségi Osztály részleges újraindításáról

HÉTFŐTŐL – CSÖKKENTETT KAPACITÁSAL – ÚJRAINDUL A SZENT IMRE EGYETEMI OKTATÓKÓRHÁZ SÜRGŐSSÉGI OSZTÁLYA

A Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház Sürgősségi Betegellátó Osztályának (SBO) működése a január 23-án történt tűzesetet követően január 31-én, hétfőn reggel 8 órától csökkentett kapacitással újraindul.

Az ambuláns betegek az „A” épület főbejáratán keresztül közelíthetik meg a Sürgősségi Betegellátó Osztályt, amelynek ambuláns részét a korábbi fekvőbeteg megfigyelő részleg területén, a földszinten alakítottuk ki. A fekvő, sürgősségi ellátást igénylő betegek az „A” épület első emeletén kerülnek obszervációra (megfigyelésre).

A mentőegységek a Bártfai utcai Gazdasági Portán keresztül, az „A” épület hátsó bejáratán át közelíthetik meg a Sürgősségi Betegellátó Osztályt.

A detoxikálandó és dekontaminálásra szoruló betegek ellátása egyelőre nem megoldható, tekintettel arra, hogy az erre szolgáló helyiségek helyreállítása folyamatban van.

A kórház vezetése az EMMI-vel és az OKFŐ-vel együttműködésben mindent megtesz annak érdekében, hogy a károk felmérését követően mielőbb elkezdődhessen a felújítás, és az SBO újra teljes kapacitáson üzemeljen. Ennek várható időpontjáról időben tájékoztatjuk betegeinket.

Köszönjük, hogy elolvasta tájékoztatónkat, jó egészséget kívánunk!

A SZENT IMRE EGYETEMI OKTATÓKÓRHÁZ VEZETŐSÉGE