Központi telefonszám

+361/464-8600

Utolsó frissítés: 2024.10.21.

díszítőelem

MOMOT

Magyar Obezitológiai társaság

díszítőelem

EESZT

Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatói Tér

díszítőelem

OLET

Online Lelki Egészség Tanácsadás

Széchenyi 2020

Az oldal támogatja a vakbarát felolvasóprogramok használatát.

Az oldalt eddig
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
látogató böngészte.
Egyéb

1./ Központi Titkárság; titkárnő

A Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgatója felvételt hirdet a Központi Titkárságra titkárnő munkakörbe, egészségügyi szolgálati jogviszonyba.

Foglalkoztatás jellege:                                Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:                                Budapest, 1115 Tétényi út 12-16.

Illetmény:                                                      az Eszjtv. előírásai alapján, megegyezés szerint.

Munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladat: A titkárság adminisztratív, dokumentációs, szervezési és kapcsolattartási teendőit végzi.

Feladatai:

  • ellátja a titkárság adminisztratív, dokumentációs, szervezési és kapcsolattartási teendőit,
  • biztosítja a vezetői munka zavartalanságát, a napi munkaprogram betartását,
  • tárgyalások, megbeszélések előkészítése, szervezése.

Feltétel:

- középfokú végzettség, vagy középfokú szakképesítés,

              - felső vezető mellett szerzett több éves szakmai gyakorlat, tapasztalat,

              - számítógép kezelő-felhasználói ismeretek,

              - pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség, konfliktuskezelési készség,

              - egészségügyi alkalmasság,

              - büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

            - államigazgatásban, vagy közigazgatási szervnél szerzett szakmai tapasztalat.

Csatolandó:

            - fényképes szakmai önéletrajz (kézzel írott formában is),

            - végzettséget igazoló okiratok másolata,

            - erkölcsi bizonyítvány,

            - nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. november 18.

Egyéb információk: Az állás elbírálás után azonnal betölthető. Az állás betöltéséhez 90 napnál nem régebbi (egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény 2.§ (10) bekezdésének megfelelő) erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Jelentkezési anyagokat Dr. Bedros J. Róbert Ph.D. tanszékvezető c. egyetemi tanár, főigazgató részére, a Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház címére, postai úton kell benyújtani a közszolgállás internetes portálon való megjelenéstől számított 30 napon belül.

2./  Főigazgató közvetlen – kommunikációs vezető

A Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgatója az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény (továbbiakbanEszjtv.) alapján pályázatot hirdet Főigazgató közvetlenkommunikációs vezető munkakör ellátására határozatlan idejű jogviszonyba.

Illetmény:                                                      az Eszjtv. előírásai alapján.

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a médiával. Felügyeli a médiától érkező telefonos és e-mailes megkeresések fogadását. A médiától érkező megkeresések nyilvántartása, válaszadási határidő betartása, figyelemmel a jogszabályi előírásokra. Irányítja a válaszok előkészítését, azok határidőben történő megküldését, továbbá a médiamunkához szükséges dokumentációt.
  • Felügyeli a médiafigyelést és az aktuális események kapcsán a várható kommunikációs előrejelzéseket, a szükséges háttéranyagok elkészítését.
  • Az Intézményi honlap jogszabály által előírt elemeinek karbantartása és frissítésének felügyelete.

Feltétel:

  • Szakirányú képesítés,
  • Minimum 5 év magas szintű szakmai tapasztalat,
  • A média területének kimagasló ismerete,
  • Egészségügyi alkalmasság,
  • Büntetlen előélet.

Előny:

- egészségügyben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Csatolandó:

- végzettségről/képzettségről szóló okiratok másolat,

- hozzájáruló nyilatkozat, hogy a pályázatban foglaltakat a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. november 20.