Központi telefonszám

+361/464-8600

Utolsó frissítés: 2022.12.02.

díszítőelem

MOMOT

Magyar Obezitológiai társaság

díszítőelem

EESZT

Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatói Tér

díszítőelem

OLET

Online Lelki Egészség Tanácsadás

Széchenyi 2020

Az oldal támogatja a vakbarát felolvasóprogramok használatát.

Az oldalt eddig
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
látogató böngészte.
Egyéb

1./Műszaki Osztály; kazánkezelő
A Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgatója felvételt hirdet a Műszaki Osztályra a Gazdasági Igazgatóság állományába, kazánkezelő munkakörbe.
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, egy műszakos munkarendbe
A munkavégzés helye: Budapest, 1115 Tétényi út 12-16.
Illetmény: az Eszjtv. előírásai alapján, megegyezés szerint.
Munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:
- melegvizes kazánok, gőzfejlesztők üzemének felügyelete, szükség szerinti beavatkozás,
- hőközpontok, fűtési,-és hmv rendszereinek kezelése, szükség esetén beavatkozás, kisebb javítás,
- fűtési, használati meleg víz, és hűtési rendszer kezelése, beállítása, figyelemmel kísérése
- felügyeleti rendszeren keresztül,
- adatszolgáltatás.

Elvárások:
- kazánkezelő OKJ végzettség,
- egészségügyi alkalmasság,
- büntetlen előélet.

Csatolandó:
- fényképes szakmai önéletrajz,
- képzettséget/végzettséget igazoló dokumentumok másolata,
- nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik.

Egyéb információk: az állás elbírálás után azonnal betölthető. Az állás betöltéséhez 90 napnál nem régebbi (egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény 2.§ (10) bekezdésének megfelelő) erkölcsi bizonyítvány szükséges.
A pályázat benyújtásának határideje: 2022.11.09.
Jelentkezési anyagokat a Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház címére (1115. Budapest, Tétényi út 12-16.)
Kis Beatrix Judit gazdasági igazgató részére kell postai úton benyújtani.

2./Belső Ellátási Szolgálat; anyagszállító
A Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgatója felvételt hirdet a Gazdasági Igazgatóság állományába, a Belső Ellátási Szolgálathoz, anyagszállító munkakörbe, határozatlan időre egészségügyi szolgálati jogviszonyba.
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Illetmény: az Eszjtv. előírásai alapján.
Főbb feladatok: osztályok működéséhez szükséges anyagok szállítása raktárból, gyógyszertárból. Selejtezésre szánt anyagok szállítása.

Pályázati feltételek:
-8. általános,
-megbízhatóság, lelkiismeretesség,
-egészségügyi alkalmasság,
-büntetlen előélet.

Jelentkezéshez csatolandó:
- fényképes szakmai önéletrajz (kézzel írott formában is),
- végzettségről szóló okiratok másolata,
- hozzájáruló nyilatkozat, hogy a pályázati anyag adatait, a pályázatban részt vevők megismerhetik.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. december 7.
Az állás betöltéséhez 90 napnál nem régebbi (egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény 2.§ (10) bekezdésének megfelelő) erkölcsi bizonyítvány szükséges.
A jelentkezési anyagokat Kis Beatrix Judit gazdasági igazgató részére, a Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház címére, a közigállás internetes portálon való megjelenéstől számított 15 napon belül kell benyújtani.