Utolsó frissítés: 2022.01.20.

díszítőelem

MOMOT

Magyar Obezitológiai társaság

díszítőelem

EESZT

Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatói Tér

díszítőelem

OLET

Online Lelki Egészség Tanácsadás

Széchenyi 2020

Az oldal támogatja a vakbarát felolvasóprogramok használatát.

Az oldalt eddig
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
látogató böngészte.
Egyéb

1./ Iratkezelő-irattáros

A Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgatója felvételt hirdet a Központi Iktatóba, iratkezelő-irattáros munkakörbe egészségügyi szolgálati jogviszonyba.

Foglalkoztatás jellege:                                            teljes munkaidő

A munkavégzés helye:                                             Budapest, 1115 Tétényi út 12-16.

Illetmény:                                                                 az Eszjtv. előírásai alapján.

Főbb feladatok: iratkezelő-irattárosi feladatok ellátása.

 Pályázati feltételek:

- érettségi,

- Home Office (Word, Excel) ismerete,

- egészségi alkalmasság,

- büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

-  iratkezelő-irattáros végzettség, vagy gyakorlat,

-  egészségügyben szerzett tapasztalat.

Jelentkezéshez csatolandó:

-  fényképes önéletrajz (kézzel írott formában is),

-  végzettséget igazoló okirat másolata.

- hozzájáruló nyilatkozat, hogy a pályázatban foglaltak közölhetők harmadik  személlyel és a pályázatban szereplő személyes adatokat a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. január 27.

Egyéb információk: Az állás elnyerése esetén a betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

A munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető.

A jelentkezési anyagokat a Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház címére          (1115. Budapest, Tétényi út 12-16.) Dr. Bedros J. Róbert c. egyetemi tanár, főigazgató részére postai úton kell benyújtani a KIH állásportálon történő megjelenéstől számított 30 napon belül.

2./ Anyaggazdálkodási Osztály; raktáros
A Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgatója felvételt hirdet a Gazdasági Igazgatóság állományába Anyaggazdálkodási Osztályra, raktáros munkakörbe.
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Budapest, 1115 Tétényi út 12-16.
Illetmény: a Eszjtv. előírásai alapján, megegyezés szerint.

- középiskolai/gimnáziumi érettségi,
- számítógépes ismeretek,
- egészségügyi alkalmasság,

Főbb feladatok:
- áruátvétel, kiadás, bevételezés,
- könyvelés,
- készletnyilvántartás,
- selejtezési előkészületek
- árumozgatás.

- áruforgalmi és/vagy raktárgazdálkodói végzettség,
- CT-EcoStat készlet program ismerete,
- egészségügyben szerzett szakmai anyagismeret.

- fényképes szakmai önéletrajz (kézzel írott formában is),
- végzettségről szóló okiratok másolata,
- hozzájáruló nyilatkozat, hogy a pályázatban résztvevők a pályázati anyag tartalmát megismerhetik.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. január 31.
Egyéb információk: betegellátás érdekében az állás elbírálás után azonnal betölthető. Az állás betöltéséhez 90 napnál nem régebbi (egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény 2.§ (10) bekezdésének megfelelő) erkölcsi bizonyítvány szükséges.
A jelentkezési anyagokat Kis Beatrix Judit gazdasági igazgató részére a közigállás internetes portálon való megjelenéstől számított 15 napon belül kell benyújtani a Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház címére.