Főoldal Kórházunkról Tájékoztatás a COVID-19 elleni védőoltás felvételéről és kórházunk oltópontjáról

A www.koronavírus.gov.hu honlapon hiteles és naprakész információkat talál a hatósági intézkedésekről és a COVID-19 elleni védőoltásról.
  • Regisztráció az oltásra: www.vakcinainfo.gov.hu
  • Időpontfoglalás az oltásra: www.eeszt.gov.hu
  • Előzetes regisztráció és időpontfoglalás nélküli oltás felnőttek részére péntekenként 7-18:30-ig.
  • Oltópontunk címe: 1115 Budapest, Tétényi út 12-16., K-épület földszint
  • Telefonos elérhetőség: Hétköznapokon 7:00 órától 15:00 óra között a 06-1/464-8686; 06-1/464-8672 és a 06-30/126 0175 telefonszámon is lehet érdeklődni az oltási időpontokkal kapcsolatban.
  • Oltási adminisztrációs hibajavítás kérését az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. E-mail címre küldje, személyes ügyintézési lehetőség hétfő-csütörtök 13-15 óráig, pénteken 8-12 óráig az Oltóponton, K épület 20-as terem.

Az oltás felvételéhez előzetes regisztráció és időpontfoglalás szükséges –kivétel: a központilag meghirdetett oltási akciónapok.

.