Főoldal Kórházunkról Tájékoztatás a COVID-19 elleni védőoltás felvételéről és kórházunk oltópontjáról

A www.koronavirus.gov.hu honlapon hiteles és naprakész információkat talál a COVID-19 elleni védőoltásról.
• Időpontfoglalás az oltásra: www.eeszt.gov.hu
• Oltással kapcsolatos információ kérés az alábbi telefonszámon történik.
• Oltási adminisztrációs hibajavítás kérését az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. E-mail címre küldje meg. Személyes ügyintézési igény esetén az alábbi telefonszámon lehet időpontot egyeztetni.

• Telefonos elérhetőség munkanapokon 07:00 - 15:00 között:

06-30/126 0175